PRACUJ U NAS!
AKTUALNIE DOSTĘPNE POZYCJE

Mechanik Samochodowy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

· wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną,

· samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac,

· wykonywanie usług z zakresu mechaniki pojazdowej,

· wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym,

· współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw.

Utworzono: 13. 6. 2024
Lokalizacja
KARLIK SP. Z O.O., UL. TOROWA 12 POZNAŃ

Doradca Handlowy

Twój zakres obowiązków:

• budowanie bazy potencjalnych klientów i rozwijanie relacji biznesowych

• obsługa klientów w salonie zgodnie ze standardami marki

• przygotowywanie ofert sprzedaży oraz finansowania

• umawianie spotkań z klientami i organizowanie prezentacji pojazdów oraz jazd testowych

realizacja indywidualnych celów sprzedaży samochodów, finansowań oraz akcesoriów
Lokalizacja

Montażysta

  • ·rozbrajanie i zbrojenie samochodów do napraw blacharsko lakierniczych

Utworzono: 27. 5. 2024
Lokalizacja
AUTO SPEKTRUM SP. Z O.O., UL.NIEPOŁOMSKA 26D WIELICZKA

serwis Renault Dacia

Twoją pasją jest motoryzacja? Szukamy osób, do pracy jako Doradca serwisowy w naszym salonie w Szczecinie . Jeżeli pracowałeś wcześniej na podobnym stanowisku, skończyłeś szkołę mechaniczną lub myślisz, że ta praca jest dla Ciebie – nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV. Ze swojej strony zapewniamy, że będziesz rozwijał swoje umiejętności, poznasz standardy marek Renault i Dacia, a Twoje miejsce pracy będzie w nowoczesnych salonach, wśród ludzi chętnych do współpracy. Wiek ani płeć nie ma znaczenia, liczą się chęci, cenimy zaangażowanie, i doceniamy (również finansowo) specjalistów.
Utworzono: 22. 5. 2024
Lokalizacja
POLMOTOR SP. Z O. O., UL. STRUGA 71 SZCZECIN

Elektromechanik

Poszukujemy doświadczonych elektromechaników samochodowych.
  • Masz doświadczenie?
  • Lubisz to co robisz?
  • Szukasz stabilnej pracy i wiesz po co do niej przychodzisz?
  • Chcesz zarabiać solidne pieniądze z górnej granicy określonej w ogłoszeniu?
Jeżeli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, prześlij nam swoje CV. Umów się z nami na rozmowę- gwarantujemy, że nic nie tracisz- a przekonasz się jak dobre warunki możemy Tobie zaproponować. Rozmowę przeprowadzimy w dogodnym dla Ciebie terminie i lokalizacji pracujemy na prawobrzeżu i lewobrzeżu.Zapraszamy do kontaktu.
Utworzono: 10. 5. 2024
Lokalizacja

Mechanik

Poszukujemy doświadczonych mechaników samochodowych.
Jeżeli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, prześlij nam swoje CV. Umów się z nami na rozmowę- gwarantujemy, że nic nie tracisz- a przekonasz się jak dobre warunki możemy Tobie zaproponować. Rozmowę przeprowadzimy w dogodnym dla Ciebie terminie i lokalizacji pracujemy na prawobrzeżu i lewobrzeżu. Zapraszamy do kontaktu.
Lokalizacja

Sprzedawca samochodów nowych

  • realizacja ustalonych planów sprzedaży w zakresie sprzedaży samochodów osobowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • kompleksowa obsługa Klientów (od analizy potrzeb, przez prezentację oferty, jazdę testową, negocjacje handlowe, do finalizacji procesu sprzedaży)

  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją samochodów nowych

  • dbanie o prawidłową, zgodną ze standardami firmy ekspozycję samochodów

  • budowanie i aktualizacja baz danych Klientów (raportowanie w systemie CRM)

  • ścisła współpraca z wszystkimi działami w firmie

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Utworzono: 25. 4. 2024
Lokalizacja
JASZPOL SP. Z O.O., UL.BRUKOWA 2 ŁÓDŹ-BAŁUTY

Aplikuj na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży flotowej

Sprzedawca flotowy to specjalista zajmujący się sprzedażą samochodów flotowych, czyli pojazdów przeznaczonych dla firm, instytucji oraz flot samochodowych. Głównym celem osoby, która obejmie to stanowisko jest nawiązywanie kontaktów z klientami biznesowymi, takimi jak firmy, instytucje publiczne czy korporacyjne i pomaganie im w wyborze odpowiednich pojazdów dla ich potrzeb.

Doradztwo w zakresie wyboru samochodów, negocjowanie cen, przygotowywanie ofert handlowych oraz finalizowanie transakcji zakupu wymaga dobrej orientacji w aspektach technicznych i ekonomicznych związanych z poszczególnymi modelami samochodów oraz umiejętności skutecznej komunikacji z klientami biznesowymi.

Dlatego szukamy do naszego zespołu osoby, która chce się rozwijać, szkolić i działać! Oferujemy specjalne szkolenia dla sprzedawców flotowych, aby zapewnić odpowiednią wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznej pracy w tej roli.

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów B2B w zakresie sprzedaży samochodów osobowych oraz dostawczych i modyfikowanych
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz praca w terenie
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • realizacja założonych planów sprzedażowych, marżowych i jakościowych
  • monitoring i analiza wyników
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym
Utworzono: 18. 4. 2024
Lokalizacja

Blacharz samochodowy/Specjalista ds. oględzin

  • Wykonywanie blacharskich prac naprawczych

  • Przygotowanie pojazdu do oględzin

  • Drobne prace mechaniczne

  • Umiejętność estetycznego rozbierania poszczególnych elementów samochodu do napraw

  • Demontaż/montaż podzespołów i elementów karoserii

  • Składanie samochodów po naprawach blacharsko-lakierniczych (składanie wnętrz, składanie przodów, zbrojenie drzwi itp.)

Utworzono: 17. 6. 2024
Lokalizacja
AUTO SPEKTRUM SP. Z O.O., UL. BUKI 7 KRYSPINÓW

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

  • realizacja celów sprzedażowych (sprzedaż nowych pojazdów osobowych marki Renault)
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferowanych produktów
  • dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą pojazdów, zgodnie z procedurami
  • prowadzenie bazy klientów w CRM
  • budowanie relacji z klientami w atmosferze profesjonalizmu i życzliwości
  • działanie organizacyjne na terenie salonu
Utworzono: 26. 2. 2024
Lokalizacja
NAWROT SP. Z O.O., UL. WROCŁAWSKA 33B MIRKÓW DŁUGOŁĘKA