BLACHARZ SAMOCHODOWY

Utworzono: 24. 6. 2024
Lokalizacja
KARLIK SP. Z O.O., UL. TOROWA 12 POZNAŃ

Opis stanowiska

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

·         wykonywanie napraw blacharskich samochodów osobowych,

·         wymiany uszkodzonych elementów pojazdów,

·         naprawy uszkodzonego (np. w wypadku) nadwozia,

·         obróbka ręczna oraz mechaniczna blach,

·         konserwacja antykorozyjna,

·         obsługa nowoczesnych narzędzi naprawczych,

·         współpraca z mechanikiem oraz lakiernikiem,

·         udział w szkoleniach wraz z podnoszeniem swoich kwalifikacji;

Nasze wymagania

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

·         doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

·         co najmniej zawodowo zasadniczego wykształcenia,

·         znajomości nowoczesnych technologii napraw,

·         prawo jazdy kat. B,

·         dbałości o wysoką jakość świadczonych usług,

·         umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,

·         odpowiedzialności za pozytywny wizerunek firmy,

·         otwartości na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności,

·         mile widziana znajomość j. angielskiego;

Oferujemy

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ? PONIEWAŻ OFERUJEMY:

•         pracę w renomowanej firmie wśród pasjonatów motoryzacji,

•         zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),

•         bardzo dobrze wyposażone stanowiska pracy,

•         atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kompetencji Kandydata,

•         szkolenia, możliwość rozwoju osobistego,

•         ciekawą i stabilną pracę,

•         przyjazną atmosferę w pracy,

•         zdobycie ciekawego doświadczenia,

•         stały kontakt z autami marek premium;

BENEFITY:

•         prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników,

•         preferencyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia grupowego na życie,

•         dofinansowujemy pakiet Multisport,

•         atrakcyjny system premiowania, wewnętrzne konkursy z ciekawymi nagrodami,

•         bonus świąteczny oraz mikołajkowe prezenty dla dzieci,

•         ciekawe wydarzenia integracyjne dla pracowników oraz ich rodzin;

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj