Sprzedawca samochodów nowych

Utworzono: 25. 4. 2024
Lokalizacja
JASZPOL SP. Z O.O., UL.BRUKOWA 2 ŁÓDŹ-BAŁUTY

Opis stanowiska

  • realizacja ustalonych planów sprzedaży w zakresie sprzedaży samochodów osobowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • kompleksowa obsługa Klientów (od analizy potrzeb, przez prezentację oferty, jazdę testową, negocjacje handlowe, do finalizacji procesu sprzedaży)

  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją samochodów nowych

  • dbanie o prawidłową, zgodną ze standardami firmy ekspozycję samochodów

  • budowanie i aktualizacja baz danych Klientów (raportowanie w systemie CRM)

  • ścisła współpraca z wszystkimi działami w firmie

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży motoryzacyjnej)

  • umiejętność organizacji i pracy w zespole

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • komunikatywność i dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu Office

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej

  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych

  • bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dostęp do obszernego pakietu szkoleń,

  • dodatkowe benefity w tym pakiet medyczny i karty sportowe

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj