Pracownik działu części/ sprzedawca działu części

Utworzono: 3. 7. 2024
Dostępność: Natychmiast
Lokalizacja
AUTO KELLER SP. Z O.O., UL. DASZYŃSKIEGO 546 GLIWICE

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków-pracownik działu części

  • Przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe od Klienta zewnętrznego, jak również spływających z poszczególnych Działów firmy

  • Pomoc w doborze właściwych części samochodowych i akcesoriów

  • Monitorowanie i kontrola zamówień

  • Przyjmowanie dostaw

  • Współpraca z warsztatem samochodowych celem zapewnienia płynnej i bezkonfliktowej realizacji dostaw oraz zaopatrzenia warsztatu w niezbędne części

  • Obsługa sprzedaży przychodzącej telefonicznie, e-mailowo

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami

Nasze wymagania

Twój zakres obowiązków-sprzedawca działu części

  • Bezpośredni kontakt z klientem

  • Pozyskiwanie, utworzenie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami

  • Rozwijanie kontaktów biznesowych na powierzonym terenie

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Organizacja szkoleń dla klientów oraz doradztwo handlowe w zakresie odbioru produktów

  • Analiza działań konkurencji

  • Raportowanie prowadzonych działań

Oferujemy

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe

  • Znajomość procesu obrotu częściami zamiennymi (ofertowanie, zamówienia, przejęcie towaru, wysyłka, fakturowanie, itp.)

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość budowy samochodów osobowych

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych

  • Predyspozycje do współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B.

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj