Pracownik Myjni samochodowej

Utworzono: 26. 4. 2024
Dostępność: Natychmiast
Lokalizacja
AUTO KELLER SP. Z O.O., UL. DASZYŃSKIEGO 546 GLIWICE

Opis stanowiska

Keller Dealer z Pasją zatrudni na stanowisko: Pracownik Myjni Samochodowej.

Opis stanowiska:

·       mycie karoserii samochodowej,

·       odkurzanie wnętrza samochodów,

·       czyszczenie elementów wewnętrznych samochodu,

·       pranie tapicerki samochodowej,

·       wykonywanie polerowania mechanicznego lakieru - będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

Wymagania:

·       obowiązkowości,

·       odpowiedzialności,

·       dokładności,

·       sumienności,

·       chęci oraz zapału do pracy,

·       prawo jazdy kat "B".

Oferujemy

Oferujemy:

·       atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze i ciekawym miejscu,

·       pracę w doświadczonym i zgranym zespole,

·       możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

·       system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

·       Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników,

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj