Mechanik Samochodowy

Utworzono: 22. 4. 2024
Lokalizacja
PROMOTOR SP. Z O.O., UL. ŁĄCZYŃSKIEGO 56 SZCZAWNO-ZDRÓJ

Opis stanowiska

W związku z rozwojem i rozbudową firmy poszukujemy Mechanika pojazdów samochodowych (ASO PROMOTOR), do którego obowiązków będzie należało:

- przeglądy mechaniczne

- diagnozowanie usterek w tym związanych z elektroniką

- naprawa wszystkich podzespołów pojazdów

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. zasadniczego w zawodzie mechanik samochodowy, elektromechanik samochodowy
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • umiejętność samodzielnej diagnozy i rozwiązywania problemów zakresu naprawy pojazdów samochodowych
  • dobra organizacja pracy
  • dbałość o powierzone narzędzia
  • dokładność
  • sumienność, uczciwość

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dostęp do obszernego pakietu szkoleń

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj