Mechanik Pojazdów Samochodowych

Utworzono: 9. 7. 2024
Dostępność: 09.07.2024
Lokalizacja
PABICH SP.Z O.O., AL.NIEPODLEGŁOŚCI 49 PIŁA

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

·         naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych,

·         wykonywanie przeglądów aut osobowych,

·         diagnostyka układów elektrycznych i klimatyzacji,

·         wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac,

·         dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

Wymagania obowiązkowe:

·         wykształcenie kierunkowe,

·         doświadczenie zawodowe na danym stanowisku,

·         znajomość technologii napraw samochodów osobowych i dostawczych,

·         umiejętność oceny stanu technicznego samochodów,

·         umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy,

·         odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,

·         czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

·         zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,

·         grupowe ubezpieczenie na życie oraz fundusz socjalny,

·         pracę w stabilnej firmie, z mocną rynkową pozycją,

·         szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

·         miłą i przyjazną atmosferę do działania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj