Aplikuj na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży samochodów osobowych

Utworzono: 18. 4. 2024
Lokalizacja
POLMOTOR SP. Z O. O., UL. STRUGA 71 SZCZECIN

Opis stanowiska

Praca jest ważna, wynagrodzenie jest ważne i atmosfera również. Jeżeli lubisz motoryzację, pracę w dynamicznym środowisku, pewne wynagrodzenie koniecznie skontaktuj się z nami! Dołącz do zespołu Renault w Szczecinie i rozwijaj się zawodowo. Możesz doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe, budować relacje z klientami w branży motoryzacyjnej, a przede wszystkim pozytywnie zaskoczyć klientów ofertą samochodów osobowych Renault!

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż samochodów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • aktywna praca z bazą klientów CRM
  • reprezentowanie salonu w targach motoryzacyjnych i imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w handlu
  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenie negocjacji handlowych
  • dobra znajomość rynku lokalnego
  • umiejętność pracy w zespole
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • doświadczenie lub znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stała podstawa + wysoka premia adekwatna do Twojego zaangażowania
  • rozwój zawodowy przez szkolenia i kursy
  • pracę w profesjonalnym zespole, który stawia na wysoką jakość usług
  • korzystne warunki pracy w nowoczesnym środowisku
  • benefit w postaci dofinansowania do karty multisport

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj