Aplikuj na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży flotowej

Utworzono: 18. 4. 2024
Lokalizacja
POLMOTOR SP. Z O. O., UL. STRUGA 71 SZCZECIN

Opis stanowiska

Sprzedawca flotowy to specjalista zajmujący się sprzedażą samochodów flotowych, czyli pojazdów przeznaczonych dla firm, instytucji oraz flot samochodowych. Głównym celem osoby, która obejmie to stanowisko jest nawiązywanie kontaktów z klientami biznesowymi, takimi jak firmy, instytucje publiczne czy korporacyjne i pomaganie im w wyborze odpowiednich pojazdów dla ich potrzeb.

Doradztwo w zakresie wyboru samochodów, negocjowanie cen, przygotowywanie ofert handlowych oraz finalizowanie transakcji zakupu wymaga dobrej orientacji w aspektach technicznych i ekonomicznych związanych z poszczególnymi modelami samochodów oraz umiejętności skutecznej komunikacji z klientami biznesowymi.

Dlatego szukamy do naszego zespołu osoby, która chce się rozwijać, szkolić i działać! Oferujemy specjalne szkolenia dla sprzedawców flotowych, aby zapewnić odpowiednią wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznej pracy w tej roli.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów B2B w zakresie sprzedaży samochodów osobowych oraz dostawczych i modyfikowanych
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz praca w terenie
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • realizacja założonych planów sprzedażowych, marżowych i jakościowych
  • monitoring i analiza wyników
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • operatywność i skuteczność w działaniu
  • znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów
  • zaangażowanie, kreatywność oraz motywacja do osiągania celów
  • znajomość technik negocjacyjnych i sprzedaży
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stała podstawa + wysoka premia adekwatna do Twojego zaangażowania.
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i kursy
  • Pracę w profesjonalnym zespole, który stawia na wysoką jakość usług.
  • Korzystne warunki pracy w nowoczesnym środowisku

  • TO CHCĘ ROBIĆ

    Pole je povinné

    Pliki

    Wybierz pliki
    * Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

    Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
    * Povinný údaj