serwis Renault Dacia

Utworzono: 22. 5. 2024
Lokalizacja
POLMOTOR SP. Z O. O., UL. STRUGA 71 SZCZECIN

Opis stanowiska

Twoją pasją jest motoryzacja?

Szukamy osób, do pracy jako Doradca serwisowy w naszym salonie w Szczecinie . Jeżeli pracowałeś wcześniej na podobnym stanowisku, skończyłeś szkołę mechaniczną lub myślisz, że ta praca jest dla Ciebie – nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV. Ze swojej strony zapewniamy, że będziesz rozwijał swoje umiejętności, poznasz standardy marek Renault i Dacia, a Twoje miejsce pracy będzie w nowoczesnych salonach, wśród ludzi chętnych do współpracy. Wiek ani płeć nie ma znaczenia, liczą się chęci, cenimy zaangażowanie, i doceniamy (również finansowo) specjalistów.

Nasze wymagania

Opis stanowiska pracy:
 Sprzedaż usług (w zakresie naprawy samochodów),• Planowanie zadań w serwisie.• Przyjmowanie i wydawanie pojazdów w serwisie zgodnie z procedurami.• Przydzielanie pojazdów mechanikom.• Kalkulacja kosztów napraw.• Doradztwo techniczne dla klientów• Odpowiedzialność za koordynację prac serwisu samochodowego.

Oferujemy

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),• Umowa o pracę.• Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie• System szkoleń

Wymagania:
• Min. średniego wykształcenia,
• Znajomość branży motoryzacyjnej
• Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w sprzedaży (branża motoryzacyjna),
• Prawo jazdy kat. B,
• Wysoka kultura osobista,
• Samodzielność oraz inicjatywa własna
• Biegła znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point)
• dyspozycyjność

Skoro przeczytałeś to ogłoszenie i jesteś dalej zainteresowany, to wyślij do nas swoje CV, w którym zamieść klauzulę:

TO CHCĘ ROBIĆ

Pole je povinné

Pliki

Wybierz pliki
* Wyślij załącznik: doc, docx, pdf, max 5 MB

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu umożliwienia skorzystania z formularza kontaktowego (realizacja usługi świadczonej drogą elektroniczną) oraz do realizacji obowiązków prawnych oraz ewentualnie obrony i dochodzenia roszczeń. Dane będą udostępnione Autoryzowanemu Partnerowi Renault wskazanemu jako rekrutujący pracodawca. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych w Renault: renault.iod@renault.com.pl

Pełna informacja o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
* Povinný údaj